O nas

Firma Kamet powstała w 1985 roku. Przez prawie 30 lat ciężko pracowaliśmy na to by ugruntować swoją pozycję na rynku producentów wyrobów kutych.

Oferta którą proponujemy została z największą starannością przygotowana w trosce o zaspokojenie Państwa oczekiwań. Dzięki zdobytemu przez nas doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wyszukanemu projektowi. Nasze produkty trafiają w gust nie tylko wymagających Klientów z Polski, ale również spełniają wymagania klientów zagranicznych z zachodu znanych z wysokich wymagań, które oczywiście spełniamy.

Zdajemy sobie sprawę, że nasza dziedzina działalności jest dziedziną specjalistyczną, dlatego naszym Klientom służymy wszelką radą i potrzebnymi wiadomościami technicznymi na temat ogrodzeń, technologii ich wykonania i montażu, oraz budulca z których są produkowane, jak również wskazujemy możliwości i ograniczenia.

Wyroby firmy Kamet zabezpieczone są antykorozyjnie poprzez cynkowanie i malowanie natryskowe lub proszkowe wysokiej jakości farbami, które cieszą się dużą wytrzymałością.

Dostarczamy elementy na podstawie dostarczonych schematów, proponujemy gotowe wzory lub tworzymy zupełnie oryginalny projekt na podstawie oczekiwań i gustu każdego Klienta.

Rozwiązania przez nas stosowane znajdują zastosowanie :

  • przegrodzenia terenów
  • ogrodzenia obiektów sportowych
  • ogrodzenia terenów zielonych jak również i wojskowych
  • ogrodzenia prywatnych posesji
  • ogrodzenia terenów rekreacyjnych
  • ogrodzenia dla stylowych dworków, pałacyków oraz współczesnej rezydencji
  • ogrodzenia obiektów handlowych

Tradycyjne metody ślusarstwa łączymy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w ramach obróbki, wykończenia i montażu ogrodzeń i bram, co pozwala nam sprostać wymaganiom współczesnego budownictwa.