Ogrodzenia

W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo ogrodzenia takie jak:

Ogrodzenia systemowe (panelowe)

DSC01466Ogrodzenia panelowe to wyjątkowy projekt dla osób poszukujących trwałego i solidnego zabezpieczenia terenu. Oferta ogrodzeń obejmuje zarówno ogrodzenia posesyjne, jak i ogrodzenia przemysłowe. Ogrodzenia panelowe mogą zostać wykonane na dowolny wymiar, ściśle dobrany do charakteru i wymiaru działki. Przednia część ogrodzenia powinna być świetnie dopasowana do architektury domu, a także dobrze komponować się z ogrodem. Efekt ten uzyskamy wybierając panele, które dzięki swej prostej konstrukcji niemal wtapiają się w otoczenie, tworząc z nim spójną całość. Ogrodzenia panelowe to wachlarz zalet. Chodzi tutaj przede wszystkim o łatwość montażu i oszczędność czasu. Nie można jednak zapomnieć o pozostałych zaletach tego rozwiązania.

Warto zatem skorzystać z rozwiązań systemowych i uniwersalnych. Przykładem są tutaj gotowe płoty, czyli ogrodzenia panelowe. Ogrodzenia panelowe wykonywane są wykonane ze stali. Są one bardzo często stosowane nie tylko w domach jednorodzinnych, ale także w parkach, ogrodach, a nawet elektrowniach czy więzieniach. Wynika to przede wszystkim z dużej wytrzymałości stali, która jest pokryta powłoką antykorozyjną. Może to być ocynkowanie ogniowe lub lakierowanie proszkowe. Często również stosuje się ocynk wraz z powłoką poliestrową. Dzięki takiemu połączeniu stal jest znacznie bardziej odporna na czynniki atmosferyczne.

Ogrodzenia kute

DSC00420Umiejętność wykonania, oryginalność oraz wyjątkowa trwałość ogrodzeń kutych sprawia, że są one od lat liderem w swojej dziedzinie. Wykonywane są ze stali odpornej korozję, trudnej do odkształcenia i zniszczenia. Świetnie spełniają swoje zadanie ochrony terenu oraz dodają mu unikatowego charakteru i uroku. Niektóre ogrodzenia kute to prawdziwe dzieła sztuki. Ponieważ elementy ogrodzeń kutych powstają najczęściej w warsztatach kowalstwa artystycznego, są nie tylko wyjątkowe i unikatowe, ale także solidne służące na długie lata. Dzięki niezwykłym projektom, które są potem wykonywane przez naszych kowali ich estetyka i trwałość wysuwają się na czołówkę wszystkich atutów. Dopracowane są w najmniejszych szczegółach, a posesje nimi ogrodzone mają zagwarantowany wysoki poziom bezpieczeństwa. Wśród pozostałych zalet tych ogrodzeń można wymienić ogromną wytrzymałość techniczną, odporność na czynniki atmosferyczne, chemiczne i biologiczne. Swój urok oraz funkcjonalność zachowują niezmiennie przez wiele lat. Ogrodzeń kutych praktycznie nie trzeba czyścić, ani konserwować. Odpowiednio dobrane do stylu budynku i jego otoczenia, dopełniają wygląd całej posesji i podnoszą jej prestiż. Fakt, że nie należą do najtańszych, a postawienie kutego ogrodzenia wiąże się ze sporą inwestycją. Jednak w perspektywie czasu okazują się niezwykle opłacalne również pod względem ekonomicznym. Swój urok i funkcjonalność zachowują przez wiele lat. Nic dziwnego, że tak wielu wybiera je na wydzielenie własnej posesji.

Ogrodzenia kute natrafiamy nie tylko wokół prywatnych domów. Są one również często wykorzystywane na terenie różnych instytucji państwowych, szkół, urzędów, ogrodów i parków. Wszędzie doskonale komponują się z otoczeniem, zarówno pośród miejskich zabudowań, jak i w zieleni parków. Szczególnie elegancko prezentują się, kiedy swoim wyglądem nawiązują do kutych balustrad, koszy na śmieci i innych elementów budynku lub miejsca, które zabezpieczają. Mogą być dobierane z elementami murowanymi, na przykład z murkiem i słupkami z betonu, cegły ceramicznej lub klinkierowej, a czasem także z kamieniem. W każdym z tych przypadków prezentują się okazale i skutecznie chronią dany teren.