Inne

SCHODY METALOWE ZEWNĘTRZNE I WEWNĘTRZNE

Schody wewnętrzne zabiegowe

Zmieniają one kierunek dzięki temu, że część stopni takich schodów ma zmienną szerokość. Szerokość stopni od zewnątrz jest większa, od wewnątrz zaś mniejsza, natomiast na linii biegu, czyli pośrodku stopnia, szerokość wszystkich stopni musi być jednakowa. Ten gatunek schodów świetnie sprawdza się w ciasnych wnętrzach, dlatego że zajmują one miej miejsca niż w przypadku standardowych schodów dwubiegowych. Można je skręcać bez „łamania” i bez zastosowania spoczników.

Dostępne w naszej ofercie schody zabiegowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów zapewniających możliwość ich wieloletniego użytkowania w warunkach domowych. Gwarantujemy doskonałą jakość oraz estetykę wykonania.

Schody wewnętrzne proste

Projekt schodów gruntownie wpływa na kompozycję i estetykę całego mieszkania. Niesłychanie ważne jest, by metalowe schody wewnętrzne były odpowiednio dopasowane do układu funkcjonalnego pomieszczenia oraz do jego wielkości. Stopnie schodów są zrobione z krat pomostowych na które zazwyczaj układana jest guma dla wygodniejszego eksploatowania, głównie podczas zimowej aury. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, jak perfekcyjnie dostosować każdy projekt do wymagań i potrzeb naszych Klientów. Niezależnie od konstrukcji schody wewnętrzne powinny być solidne i bezpieczne, dlatego nasze projekty wykonujemy zawsze z materiałów najwyższej jakości.

Metalowe altany ogrodowe

Wykonywane przez nas metalowe altany ogrodowe charakteryzuje solidna, stalowa konstrukcja zapewniająca projektom trwałość, interesująca estetyka oraz nowoczesny design. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i przykładamy dużą wagę do detali. Nasze altany ogrodowe produkowane są z materiałów najwyższej jakości i wykonywane przez doświadczony zespół. Altany nadają się do aranżacji roślinnej pnącz-wijących, co powoduje gustowny wygląd i prezentację w ogrodzie. Wszystkie konstrukcje zabezpieczamy antykorozyjnie, by służyły na długie lata.

Metalowe kwietniki

Kwietniki podokienne zewnętrzne malowane są proszkowo, perfekcyjnie komponują się we wnętrzu każdego domu. Stylowe kwietniki nadadzą oryginalny efekt w ogrodzie, na tarasie czy balkonie.

Metalowe łóżka

Łóżka kute naszej produkcji to niesamowity pomysł dla wszystkich, którzy pragną aby ich sypialnia nabrała niebanalnego, oryginalnego charakteru. Konstrukcja jest łatwa w montażu, nadzwyczaj trwała i stabilna konstrukcja pozbawiona efektu skrzypiącego i chwiejącego się łóżka.

Nadaje się spokojnie dla osób o dużej wadze. Kolor łóżek lakierowane proszkowo.

W bogatym asortymencie Kamet znajdą Państwo również na zamówienie:

  • metalowe kwietniki
  • metalowe lampy
  • metalowe stoły, krzesła czy też regały
  • skrzynki na listy
  • akcesoria kominkowe
  • podjazdy dla niepełnosprawnych